3D Görselleştirme

Mimari görselleştirme, 2 boyutlu çizilen proje/projelerin sanal ortama 3 boyutlu olarak aktarılması ile ortaya çıkar. Tüm mimari işleriniz için 3D görselleştirme yapılabilmektedir. 3D mimari görselleştirme pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır. Hem mimar hem de müşteri için.

Tasarlanan yapının tamamlandığında nasıl görüneceği konusunda net fikirler sunabilecek en faydalı yollardan biridir. Böylece daha proje aşamasında değerlendirilen tasarımın başarısı, proje başlamadan gözlemlenebilmektedir. Henüz tamamlanmamış yapıların 3D görselleştirme yoluyla görsellerinin yaratılması yatırımcılara da oldukça büyük fayda sağlar.

3D mimari görselleştirme pek çok farklı nesne ve yapı için uyarlanabilir. Yapıların dışarıdan ve içeriden görünümleri yapılabileceği gibi bütün bir yapı topluluğu hatta bir kasabanın bile tamamı görselleştirilebilir. 3D mimari görselleştirme hazırlanırken yapıda kullanılabilecek olası materyallerin doku ve renk seçenekleri de bu projeye yansıtılabilir. Böylece proje gerçeğe oldukça yakın bir şekilde gösterilebilir.

admin

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir