[ Biz Kimiz ]

KURUCU | MİMAR İbrahim Ethem GÜNEY

Çorum doğumlu olup, İstanbul Haliç Üniversitesi  Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Ankara’da Türkerler Holding Mahall Ankara projesinde Şantiye Şefi olarak 20.000 m2 dış cephe granit seramik uygulaması, 605 dairenin ıslak hacimlerinin tasarımı ve uygulamasında görev aldı. Sonrasında Rönesans Holding bünyesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 22.000 m2 mekanik mermer cephe, 30.000 m2 mermer ve ince işlerin uygulama ve danışmanlığında görev aldı. Ve yine bununla birlikte  Rönesans Bursa Şehir Hastahanesi (8.000m2) cephe işleri ve Rönesans İstanbul İkitelli Bölge Hastahanesi (65.000m2) cephe işlerinde uygulama ve danışmanlığını üstlendi. Bunun yanı sıra İstanbul, Ankara gibi yurdun birçok yerinde, konut, hukuk bürosu, eczane, dükkan, mağaza, doktor muayenehanesi vb. gibi projelerde tasarım,uygulama ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

İstanbul ve Ankara’ da merkezi bulunan “İEG MİMARLIK”ı kurmuştur.

Firmanın proje ve uygulama işlerini yürüten mimarı departmanını yönetmektedir.

[ Hizmetlrimiz ]

Neler Yapıyoruz?

Projenin tüm aşamalarında ki yapılanma sürecindeki maliyet, kalite ve uygulama tekniği analizlerini yapar, tüm ekiplerle olan koordinasyonu sağlar.

Danışmanlık

A'dan Z'ye tüm tadilat işlerinizi gerek kendi bünyesinde çalışan ekibiyle gerekse dışardan destek veren taşeronlarla projelerin uygulanmasını gerçekleştirir.

Tadilat

Müşterinin karar vermiş olduğu tasarımlar doğrultusunda uzman kadrosuyla birlikte eksiksiz bir şekilde uygulamayı gerçekleştirir.

Uygulama
[ +]
Tamamlanan Proje
[ +]
Devam Eden Proje
[ +]
Yurt Dışı Projesi
[ +]
Personel
[ Nasıl Çalışıyoruz ]

Çizimden Hayata

3D Tasarım Nedir ve Nasıl Çalışır?

Stüdyomuzun temel felsefesi, benzersiz stiller kullanarak projeleri yıldırım hızında geliştirerek müşterilerimiz için bireysel, estetik açıdan çarpıcı çözümler yaratmaktır.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz?

Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Sadece Yurt içi ile sınırlı kalmıyor Yurt Dışında da projelerimizi sergilemeye devam ediyoruz.